Opublikowano Dodaj komentarz

Życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne

Utarło się, że życzenia są składane głównie z okazji świąt Bożego Narodzenia, ale równie piękny jest zwyczaj składania życzeń z okazji Wielkanocy. Życzenia wielkanocne są oczywiście składane w gronie rodzinnym w Niedzielę Wielkanocną.

Warto jednak pamiętać także o osobach, z którymi nie możesz spożyć tego szczególnego posiłku. Sprzyjają temu względy technologiczne. Dysponujemy telefonami komórkowymi, dostępem do Internetu i urządzeniami przenośnymi. Wystarczy chwila, aby napisać i wysłać do kogoś życzenia świąteczne. Osoba, która je otrzyma, poczuje radość, że ktoś o niej pamiętał.

W firmach jeszcze przed świętami wysyła się kartki do najważniejszych partnerów biznesowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taką kartkę wysłać również do bliskich osób. Kurczaczki, baranki, bazie – wszystkie te motywy znajdziemy na kartkach, które tylko czekają w sklepie (czy nawet w Internecie), aby ktoś wypełnił je treścią i wysłał. Stanowić będą one nie tylko dowód pamięci, ale także miłą pamiątkę do postawienia na półce.

Co do samej treści życzeń, to występuje wiele gotowych formułek do zastosowania. Warto się czasem wysilić i napisać coś od siebie, w co włożysz trochę serca. Takie indywidualne, szczere życzenia zostaną z pewnością docenione.

Zob. Jak napisać życzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *